Online italyanca

İtalyan Öğretmenler ile İtalyanca Öğrenmek istermisiniz ?

   Watch Promo Kayit Ol

Tanıtım Videomuz

Sizde zaman kaybetmeden dil öğrenmenin keyfini farkedin !


Türkiye'de İlk ve Tek Online Yabancı Dil Eğitimi

İtalyanca - İspanyolca - İngilizce

Evinizin rahatlığında
yabancı dil öğreninEvinizde kahvenizi yudumlarken uzman öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenebilir, Her Kur sonunda bulunan Kur atlama sınavına girerek kendinizi test edebilirsiniz.


Ders Kaçırma Kaygısına Son!

Online video destekli eğitimimiz ile gördüğünüz dersleri, 7/24 konu konu ayrılmış yabancı dil video dersleriyle sınırsızca izleyebilirsiniz.


Zamandan ve Bütçeden tasarruf edin!

Yabancı dil kursuna gitmeye zaman ayıramıyor musunuz? Online video destekli eğitim ile size zaman ve paradan tasarruf sağlıyoruz.


Dersleri Anlayana Kadar

Tekrar Tekrar İzleyin


Türkiye’de İLK ve TEK Online Yabancı Dil Eğitimi

7/24, ağırlıklı uzman yabancı anadil öğretmenler ve yerli öğretmenler ile eğitim.

Evinizin rahatlığında yabancı dil öğrenin

Evinizde kahvenizi yudumlarken uzman öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenebilir, Her Kur sonunda bulunan Kur atlama sınavına girerek kendinizi test edebilirsiniz.

Zamandan ve Bütçeden tasarruf edin!

Yabancı dil kursuna gitmeye zaman ayıramıyor musunuz? Online video destekli eğitim ile size zaman ve paradan tasarruf sağlıyoruz.

Ders Kaçırma Kaygısına Son!

Online video destekli eğitimimiz ile gördüğünüz dersleri, 7/24 konu konu ayrılmış yabancı dil video dersleriyle sınırsızca izleyebilirsiniz.

İtalyanca, İspanyolca ve İngilizce kurslarımızdan, yurtiçi, yurtdışı, online ve özel ders seçeneklerinden faydalanarak dilinizi geliştirin.

Your Instructor


PRONTONLINE
PRONTONLINE

1995 yılından beri italyanca ispanyolca dil eğitimi ve italyada eğitim danısmanlık hizmeti veren Prontoitalia bünyesinde 2009 yılında kurulan ProntOnline Dil Okulu, nerede olursanız olun internet olan her tarafta iş yerinizde, evinizde, kafede, yurtdışında, zaman ve yer kısıtlaması olmadan eğitim alabilmenize olanak sunan bir online dil eğitim sistemidir.

Dünyamızda ve ülkemizde her geçen gün, bireysel ve kurumsal eğitim programlarının uzaktan eğitim teknolojisini kullanımı yaygınlaşmaktadır. Yeni Projeler ile ProntOnline Zamanla artan ürün yelpazesiyle hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara Türkiyede ilk olan “Online Video destekli eğitim” vermeyi amaçlayan ve bunu Tüm dillerde Tüm Türkiye'ye yaymayı amaçlayan ProntOnline, Türkiye’de bu eksik olan eğitim sistemini dolduran bir çözüm olarak ortaya çıkmış 25 senelik birikimi ve Tecrübesi, uzman formasyon sahibi yabancı ve Türk Öğretmen kadrosu ile online eğitimdeki eksilkikleri doldurmaya ve geliştirmeye devam etmektedir.

ProntOnline, konusunda uzmanlaşmış Formasyon sahibi Amerikalı, İspanyol, İtalyan ve Türk bir çok eğitmenin hazırlamış olduğu değerli eğitim materyallerini, kendinizi her videodan sonra test edebileceğiniz soruları sizlere online olarak sunmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı durmadan, yenilikçi yeni eğitim programları için çalışmalar yapmakta ve bu hizmeti sosyal sorumluluk kampanyaları ile birleştirmektedir.

Vurgulamak istediğimiz en önemli farkımızdan biri ise 25 senelik geçmiş ve birikime sahip olan kadromuz ile ProntOnline Türkiye’nin ilk uluslararası akreditasyona sahip online eğitim kurumu olup, tüm eğitimlerimiz ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – AAHEA) tarafından yapılmaktadır.

Sizleri de bu yenilikçi ve Türkiye’de ilk olan ” Video destekli Online Eğitim” oluşumunun içerisinde görmek bizlere onur verecektir.

ProntOnline eğitmen kadrosu kimlerden oluşuyor?

ProntOnline, Uzman formasyon sahibi Amerikan, İtalyan, İspanyol ve Türk eğitmenleri kadrosunda bulundurmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı yeni eğitmenler ile görüşmelere devam etmektedir.


Course CurriculumFrequently Asked Questions


ProntOnline Dil Okulu kimdir?
ProntOnline Dil okulu geleneksel yüz yüze öğrenmenin sınırlılığını ortadan kaldıracak şekilde internet üzerinden öğrencilerin Profesyonel sekilde hazırlanan Full HD kamera ile çekilen ve Uzman formasyon sahibi Amerikan, İtalyan, İspanyol ve Türk öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 300 den fazla yabanci dil eğitim videolarına, dil diyalog videolarına ders içeriklerine eş zamansız olarak ulaşmalarına olanak sağlamaktadır. Ders Videolarının dışında Ders içerikleri, metin, sunum, ses ve diyalog videoları gibi çoklu ortamlarla zenginleştirilerek, öğrencilerin çoklu duyusuna hitap edecek şekilde sunulmaktadır. Bu şekilde herhangi bir işte çalışma, sağlık, barınma, ulaşım vb. nedenlerle öğrenim sınırlılığı olan, bir kursa gitme sansı olmayan veya bulunduğu yerde bir dil kursu olmayan, çalışma temposu nedeni ile kursa gidemeyen zaman ayıramayan, veya kurs saatleri kendisine uymayan bireylere Uygun fiyatlara eğitim sunmayı görev edinmiştir. ProntOnline Öğrenim Sistemi, İster evinizde, ister iş yerinizde,seyahatte, bir kafede cafenizi yudumlarken veya ister yurtdışında olun internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabileceğiniz bir eğitim platformudur. Uzaktan Online Öğrenim Sisteminde, Online video derslerinin yanı sıra ders araç ve gereçleriniz tamamen elektronik ortamdadır, sınavlar elektronik ortamda hem ders videonun ardından yapılır. Prontonline olarak misyonumuz, Hedefe yönelik başarıya ulaşmak ! Dil konuşma ve doğru şekilde öğrenme konusunda tamamen bağımsız hale gelebilmenize yardımcı olmak ve bunu en kısa zamanda başarmaktır. Prontonline ve uzman kadrosu attığınız her adımda yanınızdadır.
Online Öğrenim Sistemi nedir ?
Video destekli Online Öğrenim Sisteminin bir diğer adı da e-Eğitim’dir (e-learning). İnternet olan her yerden e-Eğitim zaman ve mekandan bağımsız sunulan bir hizmet olduğundan; kurum sahipleri, yöneticileri, kurum çalışanları, çalışan veya çalışmayan bireysel katılımcılar, ev hanımları ve öğrenciler bu hizmetten rahatlıkla yararlanabilir.
ProntOnline eğitmen kadrosu kimlerden oluşuyor?
ProntOnline, Uzman formasyon sahibi Amerikan, İtalyan, İspanyol ve Türk eğitmenleri kadrosunda bulundurmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı yeni eğitmenler ile görüşmelere devam etmektedir.
Eğitim sonunda Sertifika Alacakmıyım?
Tüm kurları bitiren katılımcılar sertifikayı almaya hak kazanmıs olacaktır. Sertifika ; Tercih edilen Yabancı dilde veya Bir konuda, meslek dalında uzmanlaşma sağlayan, iş hayatındaki uygulamalara, yabancı dil eğitimlerine katılım sonunda elde edilen, kişinin sözü geçen konudaki, aldığı eğitimdeki niteliğini gösteren belgedir.
Sertifikanın faydaları nelerdir?
1-Akademik kariyere Katkı: Bir çok Araştırma gösteriyor ki, Bir programdan sertifika veya katılım belgesine sahip insanlar daha hızlı ve iyi çalışmakta,akademik kariyerinizi daha üst düzeyde tutmakta, iş tekliflerinde istediğiniz verimi almanızı sağlamakta, uluslar arası iletişimlerde aranılan kişi olmanızı sağlamakta, iş hayatınızda daha başarılı olunmakta dolayısı ile aylık maaşınıza artı bir değer katmaktadır. Sertifika sahibi kişilerin ile görev aldıkları kurumlar da hedeflerine daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmaktadır, böylelikle iş hayatında rakiplerinin önüne geçmektedir. Tüm eğitimlerimiz ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – AAHEA) tarafından yapılmaktadır. 2- Hedeflere ulaşma ve İş Bulma Fırsatı: Online dil eğitiminden sertifika almış personelin daha iyi standartta hizmet vereceği,başarılı olacağı ve işe daha fazla katkı sağlayacağı bilindiği için, şirketler de şeçimlerini sertifika sahibi adaylardan yapmaktadırlar. Kültürlü olmanın bir yolu da günümüzde sadece bir dil yetersiz kalmakta artık birden fazla dil bilen kişilerin tercih edildiği araştırmalarda tespit edilmiştir dolayısı ile kendi öz kültürünüze katkıda bulunmak isteyenler için bir dil değil bir kaç yabancı dil kültürünü elde etmektedir. 3- Zamandan Kazanma : Yıllarca süren tecrübeler sonucu edinilen fakat kullanmayarak unutulan Dil bilgilerini online dil programlarında öğrenme fırsatından faydalanarak, önceden yapılmış hataları tekrarlamadan,unutulan konuları tekrar hatırlatılarak, daha çabuk ve verimli şekilde yeni bir başlangıç yapmaya olanak verir.
ProntOnline Sertifikası’nın önemi nedir?
2009 yılından beri hizmet veren ProntOnline diğer online dil eğitimi programlarından ayıran en önemli özelliği Uzman formasyon sahibi Türkçe bilen Amerikan, İtalyan, İspanyol ve Türk öğretmenlerimiz tarafından Eğitim programlarının oluşturulmasıdır. Bu sayede katılımcılar dil eğitimlerinde hem öğrendikleri dilin aksanını iyi bir şekilde kavrar, Anlatım dili bazı derslerde Türkçe kullanılarak anlatılması katılımcılar için ders konularını anlamada daha kolay anlaşır kılmıştır. Tercih edilen her eğitim sertifikayla tescil edilmiş olur. Ayrıca, ProntOnline Online Yabancı Dil okulu Türkiye’nin ilk uluslararası akreditasyona sahip online eğitim kurumu olup, tüm dil eğitimlerimiz ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – AAHEA) tarafından yürütülmektedir.
İnsan Kaynakları sertifikaları nasıl değerlendirir?
İşe alımlarda diğer iş başvurularından sizi ayıracak başlıca özellikler arasında öğrenim, tecrübe ve öğrenme isteği yer alır yalnız birde birden çok Sertifika programlarına katılmış iseniz bu niteliklerin kendinizde bulunduğunu göstermiş olursunuz. Bu sizin çalışkanlığınızı, azminizi, kendinizi geliştirmek istediğinizi, öz güveniniz olduğunu gösteren unsurlar olarak görülür. Böylelikle diğer başvuranların bir adımda önünde bulunursunuz.
Neden sertifika programlarına katılmalı?
Sertifika programlarına yaş sınırı gözetmeksizin herkes katılabilir. Öğrenciler, Tercih etikleri dili iyi bir şekilde öğrendikten sonra bunun kariyer basamaklarında çok faydası olacağını bilerek online dil eğitimlerine katılmalı. Sertifikalı personelin daha üstün standartta hizmet vereceği ve işe daha uygun olduğu bilindiği için, şirketler de tercihlerini onlardan yana yapmaktalar. Kültürlü olmanın bir yolu da günümüzde sadece bir dil yetersiz kalmakta artık birden fazla dil bilen kişilerin tercih edildiği araştırmalarda tespit edilmiştir dolayısı ile kendi öz kültürünüze katkıda bulunmak isteyenler için bir dil değil bir kaç yabancı dil kültürünü elde etmektedir.
Eğitimlere ne zaman başlayabilirim?
Online dil Eğitimlerine istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; sitemizden kayıt ol sekmesine basarak ve eğitim ücretini kredi kartınızla ödedikten sonra veya fırsat sitelerinden kupon aldıktan sonra başvuru formunu tarafımıza gönderiniz. Sistem işleyişi hakkında detaylı bilgi için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Get started now!